آنچه ما انجام میدهیم

درخواستهای ارسالی به آژانس حفاظت از مرزها Boreder gency می تواند بسیار پیچیده باشد و جستجو برای مشاوره و رایزنی یک وکیل متخصص مهاجرت به شدت توصیه میگردد. در موسسه دین و بولتون ما یک پکیج اختصاصی جهت مشاوره و مساعدت ویژه شما برای درخواست های مهاجرت اقامت و پناهندگی داریم . در صورتی که شما نیاز به کمک برای تکمیل یک درخواست و تلفیق اسناد مرتبط دارید این پکیج به شما توصیه می گردد .

این خدمات شامل یک مشاوره پرجزییات به همراه یک مسول پرونده افتخاری می باشد که قادر به ارایه مشاوره یک درخواست صحیح ، ویژگیهای لازم ، مدارک مورد نیاز شما و روند، بازه زمانی ، قیمتها و چشم انداز موفقیتهای شماست . سپس مشاور قانونی شما را در آماده سازی ، ارایه و کنترل روند اجرای درخواست شما کمک خواهد کرد و تاییدیه پیشنهادات و مراحل کار را بصورت کتبی به شما میدهند.

مشاوران مهاجرتی رده بالای ما از همه راه حل های قانونی مهاجرت اقامت و پناهندگی به همراه قواعد به روز و رویه های وزارت کشور دانش بسیطی دارند. تیم ما برای داشتن چندین دهه تجربه قانونی ، پیشینه درخشانی از مشاوره موفق و یاری موکلین از افراد تا خانواده های آنان به بازار تجارت بریتانیا و کارمندان آنها به خود می بالد . ما با داشتن متخصص ، شانس شما برای دستیابی به یک نتیجه موفق را افزایش می دهیم.

ما در موسسه دین و بولتون می توانیم موارد زیر را پیشنهاد کنیم :

  • دستیابی مستقیم با یک وکیل مهاجرت
  • پیشنهاد مشمولیت و ارایه مدرک در حمایت
  • مشاوره مشروح برای هر درخواست پیشنهادی
  • مسول پرونده اختصاصی برای مشاوره و کمک در درخواست شما
  • همکاری در تکمیل درخواست و جمع آوری مدارک شما
  • فرم درخواست و کنترل مدارک
  • مشاوره قانونی تایید مراحل بصورت کتبی
  • تدبیرکامل ، محرمانه بودن اطلاعات موکل

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات با ما تماس بگیرید .

 

انچه ما به شما پیشنهاد میکنیم

تجربه روند دعوی قضایی و پرداختن به طیف وسیعی از مراجعین در خصوص اینکه دعوی صورت میگیرد. دیدگاهی خاص به ما داده است. دانش و تخصص در خصوص اینکه چگونه دادگاهها و محکمه ها اداره میشوند به شما تضمین می دهد که بهترین مشاوره ممکن را دریافت میکنید . مشارکت ما در مراحل اولیه تغییری در روند ایجاد خواهد کرد .

دادرس های ما با داشتن تخصص در حوزه های مختلف قضایی فهرست بلندی از نمونه های موفق در کارنامه خود دارند . داشتن یک تیم دادرس به ما اجازه میدهد که به عنوان یک گروه در باب مسایل بغرنج مشاوره داده و فعالیت کنیم و بطور موثری میزان کار را مدیریت کرده و تضمین می کنیم به هر مساله ای درخور نیاز آن توجه شود . وکلای ما در امر مشاوره و وکالت چه به صورت شفاهی یا بصورت کتبی بسیار کاردان میباشند. ما به ارایه خدمات با بالاترین استانداردهایی که مراجعان انتظار دارند متعهد هستیم .

 

دیدگاه ما

در موسسه دین و بولتون دو رویکرد از اهمیت برابری برخوردارند :

در حالیکه ما تمامی مبانی کار را پوشش میدهیم ، تجربه بسیط ما دراین حوزه ما را قادر به هموار ساختن راه با استراتژی های مناسب بدون تلف کردن زمان و یا منابع مالی می سازد . با عنایت به توجه شخصی ما به هر موکل ، نسب به هیچیک در درجه دوم قرار نداریم . موکلین ما از مردم هستند و تها موارد شغلی محسوب نمیشوند و هر یک بطور منحصر به فردی پیچیده است. جهت ارتباطات آزاد و نبوغ و درک اهداف و نیازهای موکل به خود می بالیم .

تیم ما با تخصص در حوزه های مختلف قضایی ، فهرست بلند بالایی از موفقیتها در پیشینه خود داراست

Having our own team of litigators allows us to consult and work as a team on complex matters, and effectively manage workloads ensuring we give every matter the attention it needs.

دادرس های ما با داشتن تخصص در حوزه های مختلف قضایی فهرست بلندی از نمونه های موفق در کارنامه خود دارند . داشتن یک تیم دادرس به ما اجازه میدهد که به عنوان یک گروه در باب مسایل بغرنج مشاوره داده و فعالیت کنیم و بطور موثری میزان کار را مدیریت کرده و تضمین می کنیم به هر مساله ای درخور نیاز آن توجه شود . وکلای ما در امر مشاوره و وکالت چه به صورت شفاهی یا بصورت کتبی بسیار کاردان میباشند. ما به ارایه خدمات با بالاترین استانداردهایی که مراجعان انتظار دارند متعهد هستیم .

 

آنچه ما را متفاوت میسازد

بسیاری از موسسات قانونی بریتانیا ، همه حوزه کاری قانونی خود را به امور مهاجرت و دریافت تابعیت بریتانیا اختصاص داده اند. موسسه دین و بولتون از جمله این افراد است .

فراتر از توصیه قانونی

ای چشم انداز مهاجرت بی نهایت غیرقابل پیش بینی و در حال تغییر امروزی است که نیاز به تجربه ای عمیق دارد و تا هر مورد در مراحل اولیه به شکل صحیح هدایت می شود . وزارت کشور ، افسران ویزا در سفارت های انگلستان در سراسر دنیا و مقامات امور مهاجرت در کل بیش از همیشه در پی بازجویی از مواردی است که در گذشته بدون هیچ گونه ریسکی پذیرفته شده اند .

به همین دلیل، تهیه یک درخواست صحیح و کامل در وهله اول با فرمهای دقیق ، قیمتها و مدارک پشتیبان بسیار حایز اهمیت است . با فهرست بندی خدمات یک موسسه قانونی ذیصلاح با تجربه و مورد اعتماد شانس خود برای دستیابی به نتیجه مطلوب را در ابتدای کار افزایش دهید. موسسه دین و بولتون شما را در این راه بطور حرفه ای راهنمایی کرده و در صرفه جویی زمان ، منابع مالی و میزان وخامت پرونده به شما کمک میکند.

 

ماموریت ما

ماموریت ما در موسسه حقوقی مهاجرتی دین و بولتون بررسی مطلوبیت های شما و بالاتر از آن است .

 

با وكلاي مجرب ما مشاوره بگيريد

Call: 01204 521002